Chcete více informací o službě WIA MAX? Volejte 246 035 420

Sybase případová studie využití služby WIA MAX - WiMAX Internet a VoiP

Český zástupce jedné z největších softwarových společností na světě, Sybase Inc., požadoval dodání komplexní telekomunikační služby, která by mu umožnila jak bezproblémovou telefonní komunikaci, tak pevné připojení k síti Internet s minimalizovaným rizikem výpadku.

Společnost WIA navrhla pro Sybase Software, s.r.o. konvergované řešení data+hlas založené na vlastní telefonní službě SIPY a garantovaném bezdrátovém připojení WIA Professional.

Vzhledem k důležitosti non-stop dosažitelnosti telefonních služeb bylo realizováno záložní bezdrátové připojení k síti Internet, které zaručuje hladký chod konvergované služby.

Po zvážení požadavků a následné osobní konzultaci vybrala WIA z technického hlediska jako nejvhodnější topologii s IP ústřednou umístěnou přímo v objektu zákazníka; IP telefony uživatelů směřují veškerý provoz na tuto ústřednu, která externí hovory propojuje vyhrazeným datovým kanálem.

Týden po nastěhování zákazníka do nových prostor mu tak WIA poskytla cenově efektivní a spolehlivou komunikaci s vedením společnosti a s 34 světovými pobočkami.

wia data-hlas

Sybase případová studie využití služby WIA MAX - WIA FIRMA nejsme zelenáči